Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Фатальний роман

Рік:
Ор. назва:
En apparence / Fatal Romance
Країна:
Франція
Режисер:
Бенуа Д'Обер
Тривалість:
01:29:47
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Кіт
Драматична комедія про молоду дівчину, яка вирішує допомогти своїй матері, внаслідок чого виявляється залученою в ланцюжок багатоповерхової брехні. Героїня Одрі Тоту - стиліст, власниця і керівниця салону краси, яка вміє робити жінок щасливими. Однак розвеселити власну матір у неї не виходить: жінка занурена в глибоку депресію через те, що її покинув чоловік. Усе змінюється після того, як героїні приходить анонімний лист із освідченням у коханні. Недовго думаючи, вона змінює в листі своє ім'я на ім'я матері. Отримавши несподіване зізнання, жінка перевтілюється: вона починає радіти кожному дню і з нетерпінням чекати нових листів. А донька тільки й рада надати нові твори, аби бачити, як мама посміхається. Ось тільки однією писаниною ситий не будеш, і головна героїня це розуміє. Щоб довести історію до логічного фіналу, героїня тепер повинна знайти того, хто стане "автором" цих зізнань. ©Kino4ua Фатальний роман 2010 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?