Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Необачливі

Рік:
Ор. назва:
HairBrained
Країна:
США
Режисер:
Біллі Кент
Тривалість:
01:37:01
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Cine+
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
У свої чотирнадцять років цей молодий чоловік уже геній. Школа для нього була легкою "прогулянкою", адже він закінчив її екстерном. Хлопчина хотів було вступити до Гарвардського університету, але тут його не прийняли, бо вік виявився надто малий. Куди ж тепер податися цьому вундеркінду? Звісно, у Вітмен. Тут знаходиться третьосортний коледж. Не найкращий варіант для обдарованого героя, але хоч щось... На першому курсі юний талант знаходить свого майбутнього друга - Лео, йому вже 41 рік. Як так сталося? Хлопчисько і дорослий Лео селяться разом у гуртожитку. Їхні долі тепер як одна. Хлопчині потрібно вдосконалювати свої знання, а Лео належить навчитися хоча б чогось. І як складатиметься їхня дружба? ©Kino4ua Необачливі 2013 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?