Kino4ua.com
HD 720p
R

Бездарна Нана (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Talentless Nana
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ішіхара Шінджі
Тривалість:
1 серія: ~24 хв (цілком серій: 13)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean&Maslinka
"Я вмію читати чужі думки! Але вічно псую всім настрій... Рада знайомству!" - заявила Нана Хіірагі своїм однокласникам, серед яких був і Нанао Накадзіма. У глибині ізольованого від усього світу острова розташувалася дивна старша школа. Там навчаються дівчатка і хлопчики, що володіють незвичайними силами. Хтось вміє керувати вогнем і льодом, хтось - літати, а для когось повітря замінює клинок. Учнів готують до битви з чудовиськами - невідомими і жахливими ворогами людства! Але острів, де вони живуть, зберігає свої страшні секрети... і хижак уже оголив ікла. Школою прокотилася серія загадкових смертей. На території школи зачаївся жорстокий вбивця... Учні зникають один за одним, а що буде далі - нікому не відомо. У спекотній битві зійшлися уми, і здібності зараз - така ж надійна підмога, як і дружба. Завіса піднімається. Починається битва з ворогами людства, сповнена драми і смертей... ©Kino4ua Бездарна Нана (1 Сезон) 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.0
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?