Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Барвистий світ завтрашнього дня (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Irozuku Sekai no Ashita kara / IRODUKU: The World in Colors
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Шінохара Тошія
Тривалість:
23 хв. 57 сек. / 1еп.
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Kaizoku
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Уся історія відбувається в місті Нагасакі. У ньому живе Хітомі Цукіширо, якій сімнадцять років. Вона живе у світі магії, проте це не така могутня магія, як була раніше, це лише її догоряючі вуглинки. Вона вже не впливає не на суспільне життя, не на політику, не на науку, це одна велика ілюзія, гра для дітей. Дівчина родом не з простої сім'ї, в її роду була велика кількість могутніх магів. Головна героїня не пишається своїм походженням і їй абсолютно все одно на силу, яка подарована згори.

А все тому, що головна героїня не може розрізняти кольори, через це емоції потихеньку зникали з життя дівчини, поки зовсім не залишили її, магія не могла цього змінити. Бабуся дівчини, велика відьма Кохаку, дуже засмутилася таким станом справ і вирішила будь-що-будь допомогти онуці. Вона посилає головну героїню в минуле, сподіваючись, що це допоможе виправити ситуацію. Дівчина опиняється у 2018 році, коли її бабуся сама навчалася в старшій школі. Вона знайомиться з молодою родичкою та її друзями. Чи допоможе це виправити майбутнє дівчини? Чи зможе вона пройти всі випробування, уготовані на шляху і перевернути своє життя на світлу смугу? ©Kino4ua Барвистий світ завтрашнього дня (1 Сезон) 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.3
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?