Kino4ua.com
480p
R

Білий слон

Рік:
Ор. назва:
Elephant White
Країна:
США
Режисер:
Прач'я Пінкаєв
Тривалість:
01:31:30
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Курті Чурч давно заслужив певну популярність у вузьких колах - він виконавчий найманий снайпер, здатний виконати без зайвих труднощів навіть найнебезпечніше завдання. Цього разу на головного героя чекає звичайне відрядження в іншу країну, яке має закінчитися смертю впливового кримінального авторитета. Він планує швидко провернути справу, але все-таки заглядає до свого друга Джиммі, володаря серйозного збройового арсеналу. Там Курті вибирає для себе спорядження і вирушає до Таїланду. Ось тільки з самого початку у нього все не ладиться. А коли герой уже збирається натиснути на курок, то його і зовсім помічає дівчинка на ім'я Мей. Курті відволікся на неї, після чого зв'язує крихітку, щоб вона йому не заважала. Але коли чоловік повернувся до гвинтівки, то мета вже зникла. Знайомство з Мей повністю перевертає життя героя, який через розмови з нею змінює погляди на все навколо... ©Kino4ua Білий слон 2011 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?