Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Адачі та Шімамура (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Adachi to Shimamura / Adachi and Shimamura
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Сатоші Кувабара
Тривалість:
1 серія: ~24 хв (цілком серій: 12 з 12)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Amanogawa
Абсолютно несхожі зовні і за характером Адаті і Сімамуру мають спільне захоплення, і воно полягає в прогулах уроків, і обидві зупинитися не в силах. Обопільне бажання покинути нудну аудиторію і відправитися гуляти порожніми аудиторіями та поверхами настільки сильне в Адаті і Сімамуру, що абсолютно не піддається ні контролю, ні обґрунтуванню. Знайомство дівчаток сталося, коли обидві вирушили на другий поверх школи, де розташований спортзал. Поступово вони починають спілкуватися і ділитися своїми секретами. Адаті ловить себе на думці, що Сімамура для неї стає досить близькою подругою. А дуже скоро її починають долати еротичні сновидіння, в яких вона бачить себе цілується з нею.

Обидві звертають увагу і на хлопців, але до близьких стосунків із ними справа не доходить. Адаті турбується, що таке може трапитися, і вона не відчуває в собі готовності віддати подругу у владу якогось хлопця. Сама ж Адаті бажає, щоб подруга сприймала її, як рідну людину. Дуже скоро дівчина починає ревнувати Самамуру, а своєю поведінкою змушує подругу ставити безліч запитань. Між Адаті та Самамурою встановлюються все більш складні та незрозумілі стосунки. ©Kino4ua Адачі та Шімамура (1 Сезон) 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.0
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?