Kino4ua.com
HD 720p
R

Схолола жертва 2

Рік:
Ор. назва:
Cold Prey II
Країна:
Норвегія
Режисер:
Матс Штенберг
Тривалість:
01:29:49
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Яніке - єдина з усіх, хто вижив у різанині (у першому фільмі) в горах Ютунхеймен. Її знаходять і відправляють до лікарні, де її приводять до тями. Цю лікарню незабаром мають закрити, і тому в ній мало мед. персоналу і лише три пацієнти, включно з Яніке. Після того як вона розповідає, що з нею сталося, поліція починає пошуки тіл її друзів і вбивцю. Вони знаходять в ущелині п'ятьох трупів і доправляють їх у ту саму лікарню. Тіло вбивці почало подавати ознаки життя і лікарям вдається його реанімувати. Після того як він приходить до тями, він встає з ліжка і починає вбивати всіх, хто перебуває в цій лікарні.

Яніці, яка ще не оговталася від першого кошмару, доводиться пережити новий. ©Kino4ua Схолола жертва 2 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?