Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Праведник 3: Остання глава

Рік:
Ор. назва:
The Equalizer 3
Країна:
США, Італія
Режисер:
Антуан Фукуа
Тривалість:
01:48:57
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Le Doyen
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Колись Роберт вважався одним з найефективніших співробітників спецслужб. Він виконував небезпечні завдання і завжди доводив їх до кінця. Але одного разу герой вирішує розлучитися з такою непростою професією і цілком присвятити себе близьким людям. Незабаром після прибуття в Південну Італію Роберт дізнається, що його друзям загрожує смертельна небезпека. Якісь люди в буквальному сенсі взяли їх у полон, позбавивши всіх можливостей вирватися на свободу. Недовго думаючи, колишній агент починає пошуки. Розслідування заводить чоловіка в чергову божевільну історію, що загрожує вірною смертю. Втім, до подібних ризиків він уже давно звик, а тому зловмисники відповідатимуть за свої злочини за будь-яких обставин. Попереду на вже немолодого агента чекають неймовірні дні, які допоможуть йому згадати про колишні навички та зробити черговий героїчний вчинок. ©Kino4ua Праведник 3: Остання глава 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?