Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Актори міста Мекаку (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Mekakucity Actors
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Акіюкі Шімбоу
Тривалість:
00:23:00 (Всього: 12 з 12)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MelodicVoiceStudio, AniUnion
Сінтаро Кісарагі вже близько двох років був завзятим самітником. 18-річний хлопчина не покидав свій будинок ні на секунду. Сенсу виходити на вулицю не було, адже все знаходиться прямо під рукою. Одного разу його самотність порушила комп'ютерна дівчина Ене. Побачивши дивне створіння у себе на екрані, Сінтаро злякався і пролив колу, через що клавіатура перестала працювати. Бідному самітнику вперше за такий тривалий час довелося самому вирушити в супермаркет під єхидні вигуки нової співрозмовниці. Усе б нічого, адже сходити в магазин не так уже й складно.

Тільки ось непередбачені обставини перевернули все з ніг на голову. Юнак потрапив у самий розпал непростої розбірки. Опинившись серед небезпечних хуліганів і групи людей на прізвисько "Сліпуча банда", Сінтаро розгубився. До того ж він раптово виявив, що в лапи бандитів потрапила його молодша сестра. Та й Ене якось теж опинилася в цій важкій ситуації. Як же бути? Дивні люди були явно не такі прості. Кожен із них був наділений незвичайною здатністю. Один бачив приховане, інший заманював публіку, третій відволікав, а хтось і взагалі використовував ілюзії. Це змусило Сінтаро усвідомити одне - він конкретно влип. Хто ж так різко змінив його долю? І якщо змінив, то навіщо? ©Kino4ua Актори міста Мекаку (1 Сезон) 2014 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.5
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?