Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Повсякденне життя Безсмертного Короля (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Xian wang de Richang Shenghuo / The Daily Life of the Immortal King
Країна:
Китай
Категорія:
Режисер:
Ку Сюань, Чжу БеНін
Тривалість:
19 хв 18 с / 1 еп.
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Kaizoku
Дії відбуваються в далекому сорок четвертому тисячолітті, де будь-яка людина може спокійно розвиватися, удосконалюватися і жити в безмежному благополуччі та щасті. Однак якось раз, на миролюбне населення нападає неймовірно сильний демон п'ятого рангу, який руйнує все, що бачив на своєму шляху. Маленький, але дуже талановитий чарівник на ім'я Ван Лін зміг здолати чудовисько одним лише помахом руки, але перемогу привласнили людині, яка проходила повз. Ця помилка була тільки на руку юному чарівникові, бо він не бажав популярності й багатства.

Тим паче заслуженої своєю силою, навпаки, все, що потрібно хлопчику для повного щастя й умиротворення, - щодня їсти просту локшину в невизначеній кількості та жити життям простого смертного хлопчини. Коли юнакові виповнилося шістнадцять років, настав час вступати до магічної академії. Звичайно ж, володіючи неймовірною силою і міццю, герой з легкістю справляється зі вступним випробуванням, яке являло собою запечатаний дух того самого демона. Вступивши в елітний клас, для Ван Ліна почалися тяжкі дні навчання, де йому доведеться обмежувати свої здібності. Однак володіючи такою могутністю, чи вдасться це? ©Kino4ua Повсякденне життя Безсмертного Короля (1, 2 Сезон) 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.2
1 сезон
2 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?