Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Чиста гра

Рік:
Ор. назва:
Fair Play
Країна:
США
Режисер:
Хлої Домонт
Тривалість:
01:55:16
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Le Doyen
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
У центрі сюжету драматичного трилера з детективними елементами перебувають закохані співробітники інвестиційної фірми з Нью-Йорка Емілі та Люк, які збираються одружитися і просто не можуть відірватися одне від одного. Кожна хвилина, проведена нарізно, схожа на муку, добре, що колеги не знають про їхній роман, що дає змогу Емілі та Люку непомітно допомагати одне одному просуватися кар'єрними сходами. Але одного разу начальство оголошує про конкурс на престижне підвищення, через який стосунки між героями починають набувати зловісного забарвлення. Незабаром безжальна конкуренція і непомірні кар'єрні амбіції ставлять їхні заручини на межу краху.

Проблема стрімко розвивається і може мати далекосяжні наслідки, які набагато серйозніші та страшніші за розрив заручин із коханою людиною. Для Емілі важливі її амбіції, її прагнення до успіху, щоб довести всім тим чоловікам, що знаходяться навколо неї, що не її зовнішність, а справжній талант рухає дівчину до великих висот. Так, вона може бути жадібною занудою з Волл-Стріт і чарівною співрозмовницею за столом, раптове підвищення молодої співробітниці одразу ж викликає пересуди в їхньому колективі, і ті, хто вчора ще посміхався в обличчя, сьогодні злословить за спиною. Люк поступово починає закипати, адже він вважав що його зусилля помітить начальник і чоловічий шовінізм проривається назовні. ©Kino4ua Чиста гра 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?