Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Юні Титани: Контракт Іуди

Рік:
Ор. назва:
Teen Titans: The Judas Contract
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Сем Лью
Тривалість:
01:24:18
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Клан Кайзоку
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Автори фантастичного анімаційного мультсеріалу, заснованого на коміксах, розповідають історію команди супергероїв, оповідають про те, як відбувалося зародження і становлення Дестроуку, а також про те, як члени команди познайомилися з Террою і про те, як розвивалися стосунки між ними.

Серед учасників команди опиняється Найтівнг, який раніше був відомий як Робін. Проваливши важливу місію в Лізі Справедливості, він був змушений піти з групи, щоб допомогти Юним Титанам. Поруч із Найтвінгом завжди Кід Флеш, його близький друг і вірний помічник. Одним із лідерів виявляється Аквалед, який вміє ухвалювати відповідальні рішення. У команду так само потрапляють Чудо-дівчинка, що має неймовірні можливості і Спіді, помічник Зеленої Стріли. Проти них виступає Дестроук, досвідчений найманець, що володіє унікальними здібностями. Одночасно з цим члени команди знайомляться з Террою, що володіє силою, яка дозволяє їй контролювати всі процеси, що відбуваються на планеті. Але хто вона їм? Друг чи загроза? ©Kino4ua Юні Титани: Контракт Іуди 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?