Kino4ua.com
HD 720p
R

Убивця Гоблінів (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Goblin Slayer
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Озакі Такахару
Тривалість:
00:23:40
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | FanVoxUA+VRdub, Багатоголосий закадровий | Didko Studio
Події відбуваються у вигаданому світі, який дуже схожий на пересічну комп'ютерну гру, де мешкають різноманітні істоти і персонажі, що виконують всілякі завдання. Спільнота новачків, де перебуває головна героїня в образі жриці, ухвалює рішення попрямувати на проходження першої місії. Хлопці вибирають максимально просте завдання, створене спеціально для недосвідчених гравців - ліквідацію гоблінів. Але, на превеликий жаль, замість довгоочікуваного тріумфу групу зустрічають суцільні неприємності та труднощі.

Звільнити нещасних персонажів від підступних супротивників вирішує Вбивця гоблінів, який віддає на винищення всі сили і запаси часу. Жриця, бачачи сміливість рятівника, переймається його цілеспрямованістю і залишає власну гільдію заради допомоги сміливцю. Б'ючись із новоявленим напарником, дівчина починає вчити унікальні заклинання і нарощувати міць. Але в ситуації, що склалася, поки що залишається два питання - чому могутній Вбивця займається тільки найслабшими опонентами, і чому соратникам не вдалося подолати базові випробування. Можливо, розібратися із загадковими пунктами допоможе подальший розвиток сюжету. ©Kino4ua Убивця Гоблінів (1, 2 Сезон) 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.5
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?