Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Космо Денді (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Space Dandy
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ватанабе Шін'їчіро
Тривалість:
1 серія: 25 хв (цілком серій: 13)
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | Rise
Переклад:
Original English Субтитри
На просторах усього безкрайнього космосу існує безліч незрозумілих і прекрасних істот. Головного героя звуть Денді і він прагне виявити нові форми життя. Цей шлях став частиною його життя. Разом із ним галактикою подорожує робот, а також котоподібний інопланетний розум. Юнак разом із цими двома хлопцями організовує міжгалактичну експедицію і вони прагнуть захопити безліч незвіданих науці істот.

Протягом усього аніме серіалу глядачеві демонструються різноманітні небачені істоти, які все ще невідомі людству. Всі ці зустрічі наповнені комічними моментами і незвичайними обставинами. Головний герой дуже сміливий мандрівник, який разом зі своїми друзями постійно вирушають у потойбічні міжгалактичні світи. Вони вивчають культуру інших цивілізацій, їхні мови та інші прояви дружелюбності. ©Kino4ua Космо Денді (1 Сезон) 2014 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.1
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?