Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Ательє Райдзи: Королева вічної темряви та таємна схованка (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout the Animation
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ема Юзуріха
Тривалість:
00:25:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Робота Голосом
Одного разу Райзі спадає на думку ідея створити своє власне ательє з виготовлення магічних предметів, щоб допомогти людям виконати їхні бажання. Але щоб реалізувати свою мрію, їй потрібно навчитися створювати предмети на високому рівні майстерності. І Райза вирушає в пошуках свого покликання і майстерності. Під час своєї подорожі вона зустрічає загадкову дівчину на ім'я Міріа, яка приводить її в таємний притулок, де Райза дізнається про існування королеви темряви, що загрожує всьому світу. Райза і Міріа вирішують об'єднати свої зусилля, щоб зупинити лиходійку і врятувати світ. Вони стають ученицями легендарної майстрині Меллі, яка навчить їх створювати магічні предмети на найвищому рівні.

На шляху до порятунку світу Райза і Міріа стикаються з безліччю труднощів і небезпек, які можуть занапастити їхню мрію і плани. Але якось вона зустрічає загадкового чарівника, який вчить її алхімії та дає змогу їй розкрити свій потенціал. Райза вирішує стати алхіміком і вирушає в подорож світом, у пошуках рідкісних інгредієнтів і нових знань. У своїй подорожі вона зустрічає різних персонажів, серед яких є як друзі, так і вороги. В одній зі своїх пригод Райза опиняється в таємничому замку, де живе могутня королева темряви. Райза повинна розкрити таємниці замку і допомогти королеві, щоб врятувати її від злої сили, яка загрожує погубити її королівство. ©Kino4ua Ательє Райдзи: Королева вічної темряви та таємна схованка (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.1
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?