Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Ґанц: О

Рік:
Ор. назва:
Gantz:O
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ясуші Кавамура
Тривалість:
01:35:13
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | AniUA
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Це історія про унікальний винахід учених, який являє собою чорну сферу і володіє рідкісними здібностями. Установку під кодовою назвою "Ганц" розмістили в Токійській лабораторії, щоб завдяки їй поповнювати лави солдатів-смертників за рахунок хворих, чиї дні й так добігли кінця. Річ у тім, що сфера має здатність переміщати замість свого знаходження людей, які перебувають на межі смерті. Їм вона пропонує продовжити життя за бали, які можна заробити, борючись із прибульцями. Тих, хто погоджується вступити до лав бійців, вона автоматично постачає необхідну зброю і відправляє в пекло битв. З цього моменту життя смертельно хворих людей перебуває в їхніх власних руках, але чи зможуть вони відстояти його в боях? ©Kino4ua Ґанц: О 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?