Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Прокляття Чакі

Рік:
Ор. назва:
Curse of Chucky
Країна:
США
Режисер:
Дон Манчіні
Тривалість:
01:36:41
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НЛО-ТВ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Молода дівчина Нікі, прикута до інвалідного крісла, оплакує матір, яка нещодавно наклала на себе руки. Незабаром у будинок до дівчини приїжджає її старша сестра Барбара з чоловіком і двома доньками. Поки Нікі разом із Барбарою обговорюють питання спадщини, Еліс - донька Барбари знаходить ляльку Чакі, яку надіслав невідомий адресат. Еліс полюбила цю іграшку, почала брати її з собою в ліжко, і незабаром у будинку почали відбуватися дивні речі. Перший час у будинку просто самостійно відчинялися вікна та двері, що дуже лякало жінок, проте невдовзі Чакі почав діяти більш агресивно. У дитячій кімнаті він розлив воду, і коли старша донька Барбари почала роздягатися, він підвів до води електричний дріт, внаслідок чого дівчинка згоріла під дією струму. Після вбивства дівчинки Чакі витягнув Нікі з інвалідного крісла і хотів скинути зі сходів, але його відволікла Барбара. Барбара теж почала здогадуватися, що з лялькою щось негаразд, вирішила подивитися Чакі ближче і побачила, що на його обличчі є кілька кривавих швів. У процесі огляду Чакі напав на Барбару з ножем і вбив її, вирізавши їй очі. Після цього Чакі знову кинувся на Нікі, але вона встигла схопити сокиру і відрубати йому голову. Здавалося, що лялька знешкоджена, і Нікі вже розслабилася, але Чакі встиг піднятися і скинув дівчину на візку з другого поверху. Чакі спустився до Нікі і, збираючись її зарізати, розповів про історію своєї появи. Виявилося, що багато років тому, коли мати Нікі була молодою, Чакі був другом її чоловіка. Пізніше він закохався в неї і, не отримавши взаємності, убив свого друга, а вагітну жінку сховав у себе в підвалі і постійно над нею знущався. Після того, як лігво маніяка виявила поліція, Чакі розпоров жінці живіт, а сам втік у магазин іграшок. Через родову травму Нікі й народилася інвалідом. Сам садист був застрелений у магазині, але в момент смерті його душа переселилася в іграшку. Чакі розповів усю історію свого існування і вже готувався зарізати Нікі, але раптово в будинок зайшов поліцейський і побачив ляльку, що сиділа на підлозі, і закривавлену жінку з ножем у руках. Суд засудив Нікі за жорстоке вбивство і відправив відбувати термін у психіатричній лікарні, а Чакі продовжив своє життя, але вже в тілі дорослої жінки. ©Kino4ua Прокляття Чакі 2013 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?