Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Прокляття: лялька відьми

Рік:
Ор. назва:
Curse of the Witch's Doll
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Лоуренс Фаулер
Тривалість:
01:39:01
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Героїня британського фільму жахів - молода самотня мати з дитиною на руках. Після розлучення з чоловіком їй доводиться нелегко у фінансовому і моральному плані. У надії на краще життя Аделіна Грей переїжджає в інше місто, де винаймає невеликий будиночок. Позбавлена будь-якої допомоги та підтримки, жінка проводить цілі дні в пошуках добре оплачуваної роботи. Вона не звертає уваги на те, хто живе з ними поруч, і ні з ким не спілкується, занурена у свої проблеми. А її маленька донька, залишившись сама, знайомиться з дивними сусідами і часто пропадає з дому, але не говорить матері про нових друзів. Одного разу, пізно повернувшись додому, Аделіна не знаходить свого малятка. Вона шукає дівчинку всюди, але та зникла безслідно. До кого б не звернулася нещасна мати, скрізь бачить байдужих байдужих людей, хоча відчуває, що вони щось приховують. Як знайти вихід із замкненого кола? ©Kino4ua Прокляття: лялька відьми 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb3.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?