Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Плин часу - Станція Токіо

Рік:
Ор. назва:
Toki wa Meguru: Tokyo Station
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Мацумото Ацусі
Актори:
Тривалість:
00:05:20
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | UkrDUB
Місака нещодавно відсвяткувала свій ювілей. Їй виповнилося двадцять п'ять років. Дівчина скоро має вийти заміж. Перебираючи старі давно забуті речі, вона випадково знаходить речі свого покійного батька, а саме зламаний годинник і фотографію батька, що стоїть на токійській станції метро, де він пропрацював усе життя. Але фотографія була незвичайна. Батько на фотографії посміхається і здається тоді він був найщасливішою людиною в усьому світі, хоча Місака пам'ятає його як найсуворішого та найпохмурішого.

Місака вирішує підпорядкувати годинник у найкращого годинникаря в місті, і якраз майстерня виявилася якраз біля станції. Але те, що їй розповість майстер, шокує дівчину. ©Kino4ua Плин часу - Станція Токіо 2014 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb🐼
Основний торрент
  • Плеєр 1
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?