Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCPG

Кентервільський привид

Рік:
Ор. назва:
The Canterville Ghost
Країна:
США
Режисер:
Сід Макартні
Тривалість:
01:31:44
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Головний герой фільму американський бізнесмен і мільйонер Гірам Отіс. Одного разу містер Отіс вирішує переїхати до Великої Британії і купує там старовинний замок Кентервіль Чейз. Бізнесменові так сподобався замок, його оздоблення і старовинні меблі, що він вирішує там нічого не змінювати. Гірам, будучи розумною людиною, впевнений, що для розв'язання цієї проблеми потрібен науковий підхід. А ось його дружина Лукреція зовсім не хоче проганяти привида, жінка впевнена, що полтергейст надає цьому місцю якусь родзинку, і воно обов'язково сподобається гостям. Для привида це стає справжньою трагедією, ще б пак, його всі і завжди боялися, а для цього сімейства він виявляється розвагою. Мало того: їхні хлопчаки-близнюки вбачають у ньому лише предмет для глузувань, ігор і постійних переслідувань. І тільки молодша дочка, маленька Вірджинія розуміє трагічність становища сера Саймона. Після того, як руйнується прокляття, розкривається таємниця Чеширського лорда. ©Kino4ua Кентервільський привид 1996 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?