Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Місія неможлива: Розплата. Частина перша

Рік:
Ор. назва:
Mission: Impossible - Dead Reckoning. Part One
Країна:
США
Режисер:
Крістофер Маккворі
Тривалість:
02:46:43
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Le Doyen
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Людство знову стикається із загрозою величезного масштабу. Всемогутній лиходій прагне поневолити всі існуючі держави і перетворити життя мільйонів людей на кошмар. Впоратися з цим божевільним здатний тільки Ітан - безстрашний агент, який присвятив боротьбі зі злочинним світом найкращі роки життя. Під час розслідування герой усвідомлює, що він веде полювання на людину, яка якимось чином пов'язана з його минулим. Вони явно зустрічалися, оскільки лиходій залишає на місцях злочинів моторошно знайомий почерк. На карту поставлено майбутнє всього світу, а тому Ітану потрібно забути про емоції та знову перевтілитися в ідеального шпигуна. Крім того, він має врятувати дорогих людей, які відчайдушно потребують його допомоги. Попереду на найдосвідченішого захисника людства чекають шалені дні, сповнені детективних інтриг і несподіваних відкриттів. ©Kino4ua Місія неможлива: Розплата. Частина перша 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?