Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Темніше за Чорне: Близнюки та падаюча зірка (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Darker than Black: Ryuusei no Gemini
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Окамура Тенсай
Тривалість:
1 серія: 24:29 (цілком серій: 12)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | UAMAX
У Японії з республікою ПАР відбулася поява паранормальних зон. Їх назвали Брамою в пекло та Брамою в рай. Тут відбувалося багато явищ, яких не могли зрозуміти. Нерідко людина пропадала або помирала. Тут росло багато незрозумілих рослин. Люди, які перебували в цих місцях, помічали дивні події. Тому було вирішено зайнятися створенням великих стін, щоб відгородити територію. Іноді сміливим ученим потрібно було здійснити експедицію. Їм потрібно було дізнатися, які таємниці приховують ті місця. Зовсім небагато приїжджало сюди.

Після прибуття колишнє життя не можна було повернути. Коли з'явилися пекельні Ворота, відбулося зникнення неба. На його місці з'явилася фальшивка. Потім не стало місяця. Кожній зірці необхідно нести відповідальність за життя окремих людей. Якщо людина помирала, відбувалося падіння зірки. Люди були виконавцями. Вони обіймали посади в різних спеціальних службах. Їм належало виконувати досить брудну роботу. Звичайні люди їх не бачили. Коли перед простою людиною з'являвся підрядник, технології стирали все, що було в її пам'яті. Не можна було допустити, щоб збереглася зайва інформація. Не можна, щоб її виносили за межі цієї території. ©Kino4ua Темніше за Чорне: Близнюки та падаюча зірка (1 Сезон) 2009 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.1
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?