Kino4ua.com
HD 720p
R

Гайвер: Могутня біоброня (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Kyôshoku sôkô Guyver / Guyver: The Bioboosted Armor
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Акіяма Кацухіто
Тривалість:
1 серія: 00:23:33 (цілком серій: 1-26 з 26)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | FanVoxUA
Інженери з інших планет проводили багато різних тестів на Землі, щоб створити потужну зброю. Через деякий час їхні старання виявилися не марними. Інженерам вдалося створити людину і біостимулятор, за допомогою якого можна було посилювати її здібності. Розробники думали, що об'єднавши людину і Гайвера, вони отримають невтомного солдата. За допомогою таких воїнів можна було захопити всі цікаві для них світи. Але успіх був не повним, інженери не врахували, що створений ними солдат вийде з-під контролю. Він не бажає підкорятися своїм творцям і тепер становить для них загрозу.

Саме тому вони вирішують завершити цей експеримент, і не збираються до нього повертатися через високу небезпеку. Але одного разу Фукаматі знаходить незвичайну коробку. Він разом із друзями гуляв у лісі, і навіть не припускав як може змінитися його життя. У коробці містилася небезпечна розробка таємної організації. Коли Фукаматі випадково активує зброю, то перетворюється на непереможного воїна. Але тепер хлопцям загрожує небезпека від тих, хто хоче повернути зброю собі. А ще їм належить вирішити що робити далі. ©Kino4ua Гайвер: Могутня біоброня (1 Сезон) 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.7
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?