Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Штучна

Рік:
Ор. назва:
The Artifice Girl
Країна:
США
Режисер:
Франклін Річ
Тривалість:
01:33:25
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | В одне рило
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Дія сюжету цього незвичайного трилера відбувається виключно в приміщенні для допитів ФБР, яке являє собою кімнату без вікон. Глядачі знайомляться з двома спецагентами правоохоронної організації - Діною (Сінда Ніколс) і Амосом (Девід Жирар), які готуються допитати підозрюваного в якійсь сумнівній діяльності. Ці два агенти працюють у відділі, який відстежує і збирає докази у справах проти дорослих, які домагаються неповнолітніх в Інтернеті. Наразі підозрюваним виявляється комп'ютерний геній Гарет (Франклін Ріт), який спеціалізується на роботі з тривимірними моделями реальних людей.


Гарет виглядає як холоднокровний і відсторонений тип, який явно щось приховує від оточення. Він також має досвід роботи в компанії з візуальних ефектів. Раніше він займався створенням реалістичних аватарів померлих акторів з метою використати їх у майбутніх сезонах серіалів і у франшизах кінострічок. Але оскільки ця робота не приносила йому бажаних задоволення і доходів, то він перейшов в іншу фірму.


Спецагенти хочуть допитати Гарета про те, що він, використовуючи свої навички програмування для створення штучного інтелекту, здатного прикидатися молодою дівчиною на ім'я Черрі (Татум Метьюз), переконує людей у тому, що вона - реальна людина. Це дає можливість Гарету збирати особисті дані будь-якого дорослого, який намагається скористатися послугами цієї "молодої дівчини". Тепер Діна й Амос хочуть знати, чи можна домогтися згоди ШІ "Черрі" і встановити її програму в реалістичного робота. Однак Гарет стверджує, що "Черрі" всього лише комп'ютерна програма без людських емоцій, і вона не здатна дати згоду на цей крок. ©Kino4ua Штучна 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.6
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?