Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCR

Говори до мене / Поговори зі Мною

Рік:
Ор. назва:
Talk to Me
Країна:
США
Режисер:
Денні Філіппу, Майкл Філіппу
Тривалість:
01:34:52
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Міа жила звичайним життям, у неї був люблячий чоловік і хороша робота. В один із днів одна отримує телефонний дзвінок, невідомий голос повідомляє, що мама померла. Це виявляється правдою, на похороні збираються всі родичі. Минає кілька тижнів, головну героїню починають переслідувати кошмари. У них померла намагається з нею зв'язатися і повідомити важливі деталі. Міа хоче докопатися до правди і проводить сеанс, щоб поговорити з привидом, проте звільняє могутню істоту. У цей час школярі збираються пізно вночі в будівлі та вирішують перевірити себе на сміливість. Їм вдалося знайти книгу про надприродних істот і необхідно встановити контакт із загиблим, щоб перевірити, чи справді це можливо. Долі героїв переплітаються і тепер їм потрібно здолати монстра, інакше всі загинуть. ©Kino4ua Говори до мене / Поговори зі Мною 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?