Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Дім для королівського серця

Рік:
Ор. назва:
Home for a Royal Heart
Країна:
Канада
Режисер:
Грем Кемпбелл
Тривалість:
01:34:18
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Дія сюжету цієї драми розгортається в мальовничому провінційному містечку Шоу-Бей, розташованому на березі моря. Однак незабаром цьому красивому приморському містечку загрожує масштабна комерційна реконструкція. Головна героїня фільму - відома особистість, молода дівчина Ерін (Бріттані Брістоу), яка працює рієлторкою і докладає всіх зусиль, щоб уникнути змін у її улюбленому місті. Вона розуміє - щоб врятувати Шоу-Бей, їй потрібно знайти заможного покупця нерухомості.

Ми знайомимося з Ерін, коли вона йде головною вулицею міста Мейн-стріт, вітаючи всіх, кого бачить. Здається, що вона знає кожного зустрічного, і люди відповідають їй взаємністю. Несподівано вона помічає незнайомця - це молодий чоловік Тео (Ден Джиннотт), який, найімовірніше, нещодавно прибув до їхнього міста. Він симпатичний, але трохи замкнутий, ніби приховує якусь таємницю. Тео шукає місце, де можна було б перекусити та відпочити, і помічає рибну забігайлівку. Коли ж головний герой замовляє салат, його британський акцент видає, що він не з місцевих. Ерін перетинається з ним, пояснюючи, що це місце з морепродуктами, про що говорить маленька рибка на вивісці.

Мало-помалу вони заводять розмову в харчевні, і Ерін дізнається, що Тео шукає новий будинок на березі моря. Головна героїня хапається за цю ідею, як за соломинку, проте Тео ставить перед нею одну умову - це має залишитися таємницею. Ба більше, він відмовляється повідомляти Ерін будь-які подробиці про своє життя, тому знайти житло для нього виявляється непросто. Насправді, Тео - не хто інший, як член королівської сім'ї, спадкоємний принц, який прибув з Англії, намагаючись уникнути своїх обмежених обов'язків у палаці та жити нормальним життям. ©Kino4ua Дім для королівського серця 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?