Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Індики: повернення в майбутнє / Індики (Індички): назад у майбутнє

Рік:
Ор. назва:
Free Birds
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Джиммі Гейворд
Тривалість:
01:31:03
Переклад:
Українська мова Професійне дубльоване | MIC
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Мультиплікаційний фільм про індика Реджі. Він виріс на звичайній фермі серед таких самих як він індиків. Тільки на відміну від інших природа нагородила його розумом і кмітливістю, і Реджі прекрасно розуміє, чому його відгодовують. Найбільше Реджі боїться потрапити на святковий стіл у День Подяки, як основну страву. Усі спроби розповісти про це іншим індикам наштовхуються на нерозуміння. На подив Ренжі, напередодні свята президент Сполучених Штатів називає його "помилуваним індиком", і він вирушає в Кемп-Девід. Через три дні Реджі зустрічається Джеік, єдиний член товариства Свободи індиків, і за сумісництвом його президент. Джейк повідав йому історію про те, що сам Великий індик наказав йому знайти "помилуваного індика". Їм судилося разом вирушити в найперший День Подяки, і зробити все, щоб у святкове меню не потрапила індичка. За допомогою машини часу індики вирушають у далекий 1621 рік, де стикаються з колоніальними поселенцями. Там він зустрічає індичку Дженні, і просить її, коли все закінчиться, вирушити разом із ним у майбутнє. Але Дженні абсолютно не готова залишити своє стадо. Реджі доводиться обирати в якому часі йому залишитися. ©Kino4ua Індики: повернення в майбутнє / Індики (Індички): назад у майбутнє 2013 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb5.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?