Kino4ua.com
480p
PG-13

Досягти Терри (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Terra e... / Toward the Terra
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ямадзакі Осаму
Тривалість:
1 серія: ~24 хв. серія (цілком серій: 24)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Gwean&Maslinka+AniUA+На Дніпрі
У дуже далекому майбутньому, через помилки людства, Земля почала гинути. Люди, щоб врятуватися, почали її залишати і розселяться по космосу. Тепер уся людська цивілізація перебуває у владі та під контролем комп'ютера, щоб не повторити попередніх серйозних помилок і ще більше контролювати людей. Для цього було створено нові правила.

Кожен підліток, після закінчення навчання, має скласти спеціальний іспит, який доведе, що він уже достатньо дозрів і сам може ухвалювати рішення. Усе було під контролем, поки не з'явилася нова мутація - М'ю, що дає людям нові надприродні здібності. Як же тепер контролювати людей? І чи не спричинить це минулої трагедії, через яку загинула Земля? ©Kino4ua Досягти Терри (1 Сезон) 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.5
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?