Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Магія поверненого має бути особливою (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Kikansha no Mahou wa Tokubetsu desu
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Кавагуті Тайсі
Тривалість:
00:23:40
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Справжня козацька озвучка
Сюжет цього таємничого аніме-серіалу розгортається на позапросторовій території, більш відомій під назвою Світ Тіней. Цей дивний простір постійно руйнує світ і намагається все навколо покрити чорним туманом. Єдиний спосіб врятувати людство від Світу Тіней - це завоювати його, перш ніж він почне руйнуватися самостійно. Слід сказати, що безліч людських героїв намагалося подолати ці загрози, але найстрашніша катастрофа сталася 10 років тому. Тоді Лабіринт Тіней був настільки потужним, що світ наближався до руйнування, щохвилини забираючи величезну кількість життів.

У спробі врятувати Землю і людський світ молодий чарівник Дезір Херрман у крайньому розпачі кидає виклик останньому дракону руйнування - Бороміру Наполе і вирушає в битву з ним разом із командою своїх друзів, що вижили. Дезір відомий своєю магією зворотного розрахунку, яка здатна аналізувати і знищувати магію іншого чарівника. Він збирає своїх друзів з часів навчання в чарівній академії і разом з ними намагається уникнути руйнування людського світу. Чарівне звання Дезіра залишає бажати кращого, але його головна зброя - це гострий розум.

До команди Дезіра входять: дівчина-підліток Романтика Еру, яка хоч і впевнена в собі, та інколи страждає від почуття неповноцінності, химерний молодий мечник зі швидкою ногою Прем Шнайзер, що пишається своєю надзвичайною здібністю та відданістю головному герою, хоч хотів би стати шляхетнішим, а також чарівний мечник дворянського походження з крижаним атрибутом Азест Кінгскроун, навички меча якого перевищують лицарські. ©Kino4ua Магія поверненого має бути особливою (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb8.0
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?