Kino4ua.com
HD 720p
R

Шіґофумі: Листи з потойбіччя (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Shigofumi: Letters from the Departed
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Сато Тацуо, Кацуші Сакурабі, Тацуюкі Нагаї
Тривалість:
1 серія: ~ 24:00 (цілком серій: 13)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean&Maslinka
Мультиплікаційний серіал оповідає про важку роботу дівчини на ім'я Фуміко. У неї важлива місія - вона доставляє листи з того світу. Тепер точно відомо, що є життя після смерті. Не потрібно шукати медіума, щоб зв'язатися з духом померлої людини. На небі є цілий загін кур'єрів із палицями, що говорять. Такі працівники невидимого фронту доставляють сігофумі потрібному адресату. Написати послання у світ живих можна один раз. Як показала практика, здебільшого пишуть далеко не найласкавіші слова. Живі люди дивуються тому, що доводиться читати. У дівчини немає вихідних і відпустки, тому їй доводиться працювати, не покладаючи рук. Начальство дісталося не найкраще: вічно вимагає не відставати від графіка і виконувати план на день. Малятку доводиться втиратися в довіру, щоб вручити записку. Вся складність у тому, що адресат має добровільно погодитися прийняти меседж від мерця. Під час цього процесу вона стає частиною життя людей, яким судилося прочитати сігофумі. Не найкраща роботенка. Люди не завжди хочуть дізнатися справжню думку від тих, хто давно покинув їх, відправився в інший світ. Дівчина не є чарівною істотою. Вона проста людина: як і всі, вимотується від робочих буднів і мріє просто виспатися в теплому ліжечку. Нікому нецікаво дізнатися про її життя. Адже в старі часи, якщо приносиш погані новини, то голова летіла з плечей. ©Kino4ua Шіґофумі: Листи з потойбіччя (1 Сезон) 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.1
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?