Kino4ua.com
480p
PG-13

Біда сама не ходить. Таємниці Аврори Тігарден

Рік:
Ор. назва:
A Bundle of Trouble: An Aurora Teagarden Mystery / Aurora Teagarden: un bébé sur les bras
Країна:
США
Режисер:
Кевін Фейр
Тривалість:
01:25:00
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | НЛК
Головна героїня розплутала вже не один злочин, хоча й не працює в поліції. Жінка усамітнено мешкає у своєму домі, проте вміє чудово помічати деталі та на їхній підставі робити правильні висновки. У розслідуваннях їй допомагає Мартін Бартон, з яким вона вкотре об'єднується, щоб розгадати нову таємницю. Коли до неї в будинок приїжджає племінниця Мартіна, події приймають несподіваний поворот. Дівчина зникає, її дитина чомусь опиняється у ванній кімнаті, а в шафі знаходиться незнайомець із сумкою, в якій лежить велика сума грошей. Звичайно ж, Аврора не може залишитися осторонь і не зайнятися вирішенням цієї загадки. ©Kino4ua Біда сама не ходить. Таємниці Аврори Тігарден 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?