Kino4ua.com
HD 720p
R

ПісляСмерті

Рік:
Ор. назва:
AfterDeath
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Гез Медінгер, Робін Шмідт
Тривалість:
01:28:52
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ОККО
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Коли ви омертвіли й безсовісно валяєтеся на мокрих пісках пекельного пляжу, думки доволі мізерні й несміливі. Здається, зараз сонна нитка розірветься, будильник потривожить усю околицю, наче сільський півень спозаранку, а може фантазія попливе далі й прочинить завісу кольорових видінь.

Після подібної плеяди думок доходить, що це смерть і крижані торкання піщинок реальніші, ніж та катастрофа в нічному закладі. Ви та ще четвірка колись живих людських істот на пляжі корчитесь від поперемінних симптомів глибокого болю, а безпросвітні клуби ночі заповзають під бавовняні одежі й там пропадають. Смерті байдуже, ким ви себе уявляли і як планували світанок чи захід сонця - крокуйте в похилений двмишко, адже демонічні тіні після вашого "пришестя" прокинулися. Джулс, картини на кухні не звідси, немов зі світу нашої пам'яті - після швидкої смерті ми можемо втекти до себе. ©Kino4ua ПісляСмерті 2015 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb4.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?