Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Життя на межі

Рік:
Ор. назва:
Life on the Line
Країна:
США
Режисер:
Девід Хекл
Тривалість:
01:37:24
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 2+2
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Цей захопливий фільм, заснований на реальних подіях, розповідає історію героїчних лінійних робітників, які працюють у найнебезпечнішій професії - лінійних робітників електропередач. Головним героєм фільму є Байгіл, досвідчений майстер-монтажник, який ризикує своїм життям щодня, щоб забезпечити електрику сотням тисяч людей у місті. Він і його команда повинні боротися з непередбачуваними стихійними лихами, катастрофічними погодними умовами та величезними електричними зарядами, які можуть знищити все навколо. Фільм зачіпає не тільки складнощі та небезпеки, з якими стикаються лінійні робітники, а й їхні особисті драми. Байгіл, протягом усієї своєї кар'єри стикається з трагічною втратою свого брата, який також працював на електролініях. Він змушений боротися зі своїми власними страхами і трамвами минулого, тоді як на нього покладається величезна відповідальність. Розгойдуючись між високими стовпами ліній електропередач, Байгіл і його команда демонструють неймовірну витримку і дух співпраці. ©Kino4ua Життя на межі 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?