Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Коп

Фільм оповідає про рішучого і водночас брутального поліцейського Жан-Люка Ламберта, який бореться з лиходіями на вулицях Парижа. Історія розгортається в умовах зростаючої злочинності та беззаконня в місті. Ламберте, який відбув своє покарання в поліцейській академії, змушений діяти в рамках закону, але не завжди вписується в жорсткі правила поліцейського корпусу. Його власна методика і рішучість дають йому змогу боротися з криміналом, не зупиняючись ні перед чим. У розвитку сюжету Жан-Люк Ламберте стикається з жахливим злочинним світом, у якому панують жорстокість і беззаконня. Втягнутий у смертельну гру з мафією, він стикається з непередбачуваними небезпеками і починає підозрювати, що корумповані члени поліцейського департаменту замішані в цій справі. З кожним кроком поліцейський стикається з новими труднощами і занурюється все глибше в небезпечне розслідування. Дізнаючись про існування таємної змови всередині поліцейського корпусу, він стикається з тим, що мусить обирати між вірними принципами правосуддя і власною безпекою. У цьому смертельному протистоянні Жан-Люк Ламберте має використати всі свої навички та ресурси, щоб виявити правду і покарати злочинців. ©Kino4ua Коп 1988 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?