Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Кров і шоколад

Рік:
Ор. назва:
Blood and Chocolate
Країна:
США, Велика Британія, Німеччина, Румунія
Режисер:
Катя Фон Гарньє
Тривалість:
01:38:19
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НТН
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Вів'єн - дуже непроста дівчина, бо вона - справжній перевертень. Для одних вона чудовисько, для інших - нещасна дівчина, що несе тягар прокляття. Одного разу у Вів'єн прокидається людське начало. Вона піддається сильним почуттям, і закохується в смертного хлопця. З цього дня вона змушена приховувати від коханого, ким є насправді. Але будь-яка таємниця рано чи пізно буде розкрита, і жахливий секрет Вів'єн - не виняток. Все складається таким чином, що правда скоро стане дійсністю, і від цього може постраждати не тільки дорогий серцю Вів'єн хлопець, а й сама дівчина. ©Kino4ua Кров і шоколад 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?