Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Таємнича гра (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Fushigi Yuugi / Fushigi Yugi: The Mysterious Play
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Кімура Кьотаро
Тривалість:
23 хв 36 сек / 1еп.
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Kaizoku
Складаючи компанію однокласниці Юї Хонго в національній бібліотеці, Міака Юкі знаходить загадкову стародавню книгу, яка переносить обох до "Всесвіту чотирьох богів", де тепер їй доведеться легенду зробити бувальщиною - стати жрицею Судзаку, а також знайти сімох охоронців, щоб викликати самого Судзаку і виконати три бажання. Однак імперія Куто, яка завжди бажала захопити три інші держави, теж збирається скористатися силою свого бога-покровителя Сейрю, і завдяки вмілим маніпуляціям Накаго Юї стає на бік ворога і збирається протистояти планам Міакі, ставши жрицею, викликавши Сейрю і виконавши свої бажання. ©Kino4ua Таємнича гра (1 Сезон) 1995 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.8
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?