Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Оленя Санта Клауса

Рік:
Ор. назва:
The Little Reindeer
Країна:
Велика Британія, Франція
Категорія:
Режисер:
Джузеппе Лагана
Тривалість:
00:24:06
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Еники-беники
Маленький олень Санта-Клауса випадково загортається, як подарунок, і падає з саней. Його доставляють маленькому хлопчикові в Лондон, який бачить у ньому особливий дар. Хлопчик будує для оленів сарай на своєму даху, і незабаром вони стають найкращими друзями! Цілий рік їм доведеться пережити разом прекрасні пригоди. Але в міру наближення Різдва маленький олень не може не дивитися на небо, маленький хлопчик розуміє, що його другові час піти. Хлопчик знає, що олень належить Санті, який дякує йому за те, що він знайшов загубленого оленя. ©Kino4ua Оленя Санта Клауса 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb6.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?