Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Хутро: Уявний портрет Діани Арбус

Рік:
Ор. назва:
Fur: An Imaginary Portrait of Diane Arbus
Країна:
США
Режисер:
Стівен Шейнберг
Тривалість:
02:02:02
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Картина розповідає про життя і творчість Діани Арбус - знаменитої жінки-фотографа, чиї геніальні роботи, що відобразили фізіологічні каліцтва людей, шокували світову громадськість. Діана була дивовижною людиною, здатною знайти щось особливе там, де звичайний перехожий навіть не надав би цьому уваги. Її унікальні роботи відображали зовсім інший світ, де не було місця фальші, брехливим маскам та іншій мішурі, до якої так звикло суспільство - саме тому геніальні світлини талановитої жінки, зібрані після її смерті в один каталог, стали справжнім надбанням людства в історії розвитку фотомистецтва, розлетівшись світом стотисячним тиражем... ©Kino4ua Хутро: Уявний портрет Діани Арбус 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?