Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Східний вітер: Великий ураган

Рік:
Ор. назва:
Ostwind - Der große Orkan / Windstorm: The Great Hurricane
Країна:
Німеччина
Режисер:
Ліа Шмідбауер
Тривалість:
01:42:10
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Дія сюжету цієї драми розгортається в околицях німецького маєтку Гут-Кальтенбаха. Тут розбили свої намети учасники кінного цирку "Equuleus", що володіють художніми навичками верхової їзди, на чолі з режисером Йірі (Гедеон Буркхард). Їхня мета - привернути увагу величезної кількості публіки. Але під час сильного шторму один зі співробітників цирку на ім'я Ніколай (Нільс Бранкхорст), який подорожує в пересувному шоу разом зі своїм 14-річним сином Карло (Маттео Міска), втрачає контроль над своєю командою. Коли автомобіль перевертається, чотири коні, яких перевозили в причепі, тікають, тоді як двоє пасажирів автомобіля, що буксирує, виживають в аварії.


Завдяки молодій дівчині Арі (Луна Пайано), коней, що втекли, вдається врятувати. Як подяку Ніколай дає їй квитки на своє шоу, яке Арі відвідує разом із подругою Фанні (Ембер Бонгард). Вона повністю вражена видовищем на арені, але потім зоряний кінь цирку на прізвисько Гаррікейн спотикається і падає разом зі своїм вершником Ніколаєм, який зламав руку під час інциденту. Тим часом подруга Арі Мікі (Ханна Бінке) поїхала ненадовго в Канаду, залишивши їй для нагляду свого жеребця Оствінда. ©Kino4ua Східний вітер: Великий ураган 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.0
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?