Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Повітря

Рік:
Ор. назва:
Air
Країна:
США
Режисер:
Крістіан Кантамесса
Тривалість:
01:34:28
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Події фільму розгортаються в майбутньому, коли вчені пророкують людству швидке вимирання через велику кількість токсичних відходів у навколишньому середовищі. На жаль, їхні прогнози незабаром збуваються, тому що повітря стає настільки отруєним, що дихати ним не є можливим. Більшість людей гинуть відразу, і лише деякі щасливчики встигають сховатися в підземних бункерах і спеціально збудованих сховищах. Тепер на поверхні Землі перебувати практично неможливо, і люди йдуть у підпілля - під землю. Однак, незважаючи на весь жах подібної ситуації, для людства це ще не кінець, адже уряд заздалегідь знав про подібну ситуацію і підготував план. У надійному і укріпленому місці існує величезний підземний бункер, в якому зібрані кращі уми людства, поміщені в анабіоз. Коли прийде час, цих учених необхідно буде розбудити, щоб вони змогли знову відновити життя на землі. Доглядати за настільки цінними людьми призначили двох тямущих інженерів: Бауера і Картрайта. Вони самі більшу частину часу перебувають в анабіотичному сні, але в потрібні моменти прокидаються, щоб забезпечити безперебійну роботу бази і перевірити стан вчених. Тривалий час усе відбувається за одним і тим самим розпорядком, без жодних непередбачуваних ситуацій. Герої прокидаються, роблять обхід, заносять дані в комп'ютер і знову засинають. Здавалося б, що може статися в цьому самотньому бункері, де вони - єдині люди, які прокинулися? ©Kino4ua Повітря 2015 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?