Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCPG-13

Шова-Ґенроку: Подвійне самогубство за ракуґо (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu / Showa Genroku Rakugo Shinju / 昭和元禄落語心中
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Мамору Хатакеяма
Тривалість:
00:25:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | THE VOP, Субтитри | bills_spirit / CC
Про що думає ув'язнений, виходячи з в'язниці? Чи шкодує він про своє минуле, в якому зробив навмисну або, може, випадкову помилку? Що збирається він робити в майбутньому, отримавши довгоочікувану свободу?
З цими думками покидали місця позбавлення волі безліч людей, але тільки не наш герой, який будучи ще у в'язниці твердо вирішив, ким він хоче стати на волі. Під час відбування терміну, в'язень побачив виступ відомого ракугокі Якумо, який розповідав повчальну містичну історію під назвою "Шинігамі", що до глибини душі вразила нашого героя. У той момент хлопець зрозумів, що в майбутньому, вийшовши з в'язниці, присвятить себе ракуго.
Отримавши свободу, молодий чоловік насамперед вирушив до театру, де давав виставу знаменитий Якумо, щоб попроситися до нього в учні. На загальний подив, прославлений оповідач, який раніше не брав учнів, прийняв настирливого хлопчину і прихистив його у своєму будинку, давши йому прізвисько Йотаро, яке на місцевому жаргоні означало "дурник". Прибувши на нове місце проживання, Йотаро познайомився з Конацу, дочкою знаменитого оповідача, яка після смерті батька живе під наглядом Якумо. З цього моменту почалося нове життя колишнього ув'язненого, який пристрасно бажає стати великим артистом. ©Kino4ua Шова-Ґенроку: Подвійне самогубство за ракуґо (1 Сезон) 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.3
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?