Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Немертвий і Невдача (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Undead Unluck
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ясе Юкі
Тривалість:
1 серія: 24 хв (цілком серій: 12)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | GlassMoon, Багатоголосий закадровий | Didko Studio
Головна героїня на ім'я Фуко Ідзумо впевнена, що здатна приносити невдачу через дотик. Через це прокляття їй важко завести друзів, уживатися в соціумі. Коли клеймо "тієї, що приносить невдачу" стало зовсім нестерпним, дівчина вирушила на залізничний міст, щоб розлучитися зі своїм нікчемним життям.

Тут її окликнув якийсь накачаний дивак. Розгорілася суперечка. Здоровань умовляв відмовитися від смертельної затії, дівчина відмовлялася слухати. Несподівано суперечки припинилися: спрацювало прокляття Фуко, і хлопець звалився з мосту просто під поїзд. Безжальна махина розрізала нещасного на кілька частин. Фуко ще не встигла отямитися від шоку й усвідомити те, що сталося, як загиблий раптово ожив. Так дівчина познайомилася з безсмертною нежиттю, для якої її дар зовсім не небезпечний.

На знак подяки за свій порятунок Фуко нарекла хлопця ім'ям Енді. Розлучившись на мосту, дивна парочка незабаром знову зустрілася, щоб спільно боротися з власними страхами і недоліками. Неординарні здібності обох привернули якусь таємничу організацію, яка шукала виконавців для брудних завдань. Чи вдасться Фуко та Енді відстояти своє нудне, але спокійне життя? ©Kino4ua Немертвий і Невдача (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.5
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?