Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Нодаме Кантабіле (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Nodame Cantabile
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Касаі Кен'їчі
Тривалість:
1 серія: 22:36 (цілком серій: 1-23 із 23)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | FanVoxUA
Сін'їті Тіакі - талановитий молодий музикант, який мріє стати диригентом. Родом він із родини відомих музикантів і є абсолютним перфекціоністом. Тіакі суворий не тільки до себе, а й до всіх оточуючих. Єдине, що його утримує в Японії - це його фобії: Тіакі боїться як літати на літаках, так і плавати на кораблях.
На четвертому курсі консерваторії Тіакі зустрічає Мегумі Ноду, або, як вона називає себе сама, Нодаме. Виглядає дівчина неохайно, має дивакуватий характер і дивну манеру говорити, але водночас разюче грає на фортепіано. На щастя чи, радше, на нещастя, незадоволення й роздратування Тіакі, вони виявляються сусідами по гуртожитку... ©Kino4ua Нодаме Кантабіле (1 Сезон) 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb8.1
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?