Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCPG

Бен 10: Омніверс (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Ben 10: Omniverse
Країна:
США
Режисер:
Дже Х. Кім, Ден Ріба, Кім Дже-ву, Кім Дже-хон
Актори:
Тривалість:
00:22:12
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Бен вважає, що вже виріс, завдяки новим інопланетним героями, таким як Шок-сквоч і Блокс, завжди готовим до бою, Але цей підліток - супергерой безумовно ще не самостійний. Тому Пламбери взяли на роботу нового партнера для Бена - Рука. Він ідеальний у всіх відношеннях. Його призначення в тому, що він має зрозуміти Бенове мм ... "почуття гумору". " Але насправді, Рук всього лише краща резервна копія. І Бену знадобитися вся допомога, яку він тільки зможе знайти, щоб скинути з хвоста Хайбера - Мисливця. ©Kino4ua Бен 10: Омніверс (1 Сезон) 2012 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.3
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?