Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCR

Чорний записник

Рік:
Ор. назва:
The Black Book
Країна:
Нігерія
Режисер:
Едіті Еффіонг
Тривалість:
02:04:11
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Дія сюжету цього напруженого фільму розгортається в галасливому нігерійському місті Лагосі. Тут у місцевій церкві працює відданий своїй справі пастор Пол Едіма. Одного разу його проповідь переривається жахливою звісткою - 24-річний син Пола знайдений мертвим. Несправедливо втративши сина, Пол намагається повернути його тіло, щоб поховати його згідно з усіма звичаями, проте корумпована поліція звинувачує його у викраденні чоловіка та дитини професора й оголошує злочинцем. Коли про цю гучну справу стає відомо молодій журналістці Вік Калу, вона починає своє розслідування, а потім обіцяє Полу передати всі матеріали, але пастор відмовляється від її допомоги.

Водночас для Вік це справа принципу, оскільки раніше вона втратила свою матір через корупцію, і тепер одержима прагненням домогтися справедливості проти всіх правопорушників. Однак Пол хоче провести власне розслідування, щоб у всьому розібратися. Його терпіння досягає межі, коли він стає свідком того, що поліція не зацікавлена в розслідуванні вбивства його сина. Пол жорстоко б'є корумпованих офіцерів поліції і замикає їх у своєму підвалі. Потім він використовує свої зв'язки, щоб розкрити правду.

Коли Пол дізнається, що до вбивства його сина причетний сам сенатор Діпо, він звертається по допомогу до генерала Ісси (Фемі Бранч), надзвичайно впливової людини, яка контролює всю корупцію в Нігерії і яку він знав раніше. Однак Ісса не хоче вплутуватися в цю справу, і Пол опиняється в глухому куті. Ба більше, Ісса наймає досвідченого кілера, який вбиває всіх поліцейських у відділку і підставляє в цьому Пола. Потім найманий вбивця Ісси націлюється на Пола. ©Kino4ua Чорний записник 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?