Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Острів (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
ISLAND
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Каваґучі Кеіїчіро
Тривалість:
1 серія: 24 хв (цілком серій: 12)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Glass Moon
Історія розгортається на богом забутому острівці Урашима, що знаходиться посеред океану далеко від суші. Втім, забутий він виявився не тільки богом, а й жителями материка. Зовні Урашиму можна було б сплутати з райським куточком, у якому мріє пожити кожен, але при найближчому розгляді все виявляється зовсім не так. Втім, жителі Урашими вже змирилися зі своєю гіркою долею і намагаються прожити самостійно. Одного разу на острові трапляється інцидент, якого ніхто не очікував. До берега приносить оголеного хлопця Сьоцуну, який стверджує, що він прибув із майбутнього з важливою місією, тільки от із якою саме місією, він згадати не може. Поки незрозуміло, друг він для Урашими або ж ворог, а може і зовсім цікавий брехун з материка, який вирішив шпигувати на острові, адже подорож у часі - це фантастика. Проте, познайомившись із дівчатами Рінне, Карен і Сарою, що належать трьом різним сім'ям Урашими, мандрівник Сецуна щосили намагається допомогти остров'янам і полегшити їхнє нелегке життя. ©Kino4ua Острів (1 Сезон) 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.4
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?