Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Німболи / Німболи: Разом ми переможемо

Рік:
Ор. назва:
The Nimbols
Країна:
Німеччина
Категорія:
Режисер:
Кім Де Хонг, Майк Маурус, Альберт Ханан Камінські
Актори:
Тривалість:
01:05:10
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Cine+
Коли ми чуємо гудок у космосі, це можуть бути Німболи. Улі, Бліп, Німа, Ома та Урп - п'ятеро швидких хлопців, молодих інопланетян, не надто обізнаних із дорожнім рухом. Разом вони є студентами Космічної академії на планеті Траффікс, де їх навчає чарівний робот Бенедикт. Їх супроводжує пес Арфле, озброєний страшною секретною зброєю. Між зірками в далеких галактиках є затори, небезпечні переходи, право проїзду, дорожні знаки та безліч правил, і Німболам доводиться орієнтуватися в цьому хаосі. Іноді це може бути досить ризиковано, і вони не завжди усвідомлюють той факт, що в команді набагато безпечніше проїжджати через затори ©Kino4ua Німболи / Німболи: Разом ми переможемо 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb0.0
Основний торрент
  • Плеєр
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?