Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Atomicron / Атомікрон: Альянс Атомікрон

Рік:
Ор. назва:
Atomicron
Країна:
Італія
Категорія:
Режисер:
Орландо Корраді
Тривалість:
01:31:54
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Cine+
13 мільярдів років тому вибух створив Всесвіт. Народилися зірки, планети і галактики. Але що знаходиться за центром Всесвіту? Точка дотику між світом матерії та антиматерії, межею між добром і злом! Ця точка приховує найбільшу загадку космосу: атоми, мікроскопічні планети, які ведуть найменші битви всіх часів.


У фентезійному світі Атомікронів триває найбільша мікро-битва всіх часів! Відтоді, як Великий вибух породив темний Всесвіт Антиматерії, Атомікрони борються за його знищення. Безстрашні та відважні, вони готові кинутися на спеціальні точки активації Фортеці Антиматерії, щоб спричинити неймовірні вибухи та колапси. ©Kino4ua Atomicron / Атомікрон: Альянс Атомікрон 2014 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb7.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?