Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Король убивць

Рік:
Ор. назва:
King of Killers
Країна:
США, Канада
Режисер:
Кевін Гревьє
Тривалість:
01:30:57
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
У центрі сюжету драматичного бойовика перебуває примітний персонаж - неперевершений найманий вбивця Хорхе Дракос, який широко відомий під прізвиськом Король. Він прославився своєю майстерністю і довгі роки посідав провідне місце серед своїх колег. У недавньому минулому Хорхе трапилася трагічна подія, в якій він втратив свою кохану, що спонукало його до рішення залишити позаду всі мінливості небезпечної професії і піти на спочинок на вершині слави злочинного світу. Але його планам не судилося збутися найближчим часом.


Саме в цей час підпільна організація найманців оголошує полювання на Короля і закликає асасинів з усього світу взяти в ньому участь. На кону поставлено 10 мільйонів доларів і королівський статус Дракоса. І якщо грошовий приз лише приємний бонус за старанність, то головним стає для вбивць, які вийшли на полювання, визнання першості у своїй професії. Спокуса стати найкращим у світі кілером приваблює багатьох, але для більшості це завдання стане останнім, і вони це розуміють, хоча азарт підстьобує на участь у цькуванні найкращого гравця цього часу всіх. Заприсягнувшись ніколи більше не повертатися до вбивств, король Дракос змушений знову проливати кров і відбиватися від натовпів найманців, що прийшли за його головою. ©Kino4ua Король убивць 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?