Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Притулок

Рік:
Ор. назва:
Asylum
Країна:
США
Режисер:
Девід Р. Елліс
Тривалість:
01:32:42
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Американські студенти насолоджуються часом першого курсу коледжу. У таких коледжах основним законом вважається те, що всі студенти не мають права залишати стіни гуртожитку. Але не так вже це й погано, адже у них є хороша перспектива завести нових друзів, звикнути до дорослого незалежного життя, а також звикнути до нового темпу. Але наші герої, які заселяться в новий відремонтований гуртожиток, на ці буденні питання незабаром не звертатимуть увагу. Через кілька днів нові студенти розуміють, що в їхньому гуртожитку коїться щось дивне, і з кожною новою подією, що відбувається, нехтувати тим, що трапилося, стає дедалі важче і важче. Наші студенти вирішують відшукати правду, яка таїться в їхньому гуртожитку. Після довгих пошуків вони знаходять інформацію, яка повідомляє про те, що раніше тут була психіатрична лікарня для підлітків. У цій лікарні був лікар, який не дуже розраховував на традиційну медицину, він займався садизмом і не намагався це приховати. І після таких знущань багатьом дітям набридло таке поводження з собою, і вони вбили лікаря. Відтоді привид лікаря блукає в стінах будівлі і нові підлітки - це нова спокуса для нього. ©Kino4ua Притулок 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb4.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?